ВГОРУ
Image Alt

TravelSiM

TravelSiM

TravelSiM

Якщо Ви хоч раз на рік буваєте за кордоном, Вам звичайно потрібен якісний та недорогий зв’язок. За кордоном можна користуватись зв’язком українських операторів, та підтримувати зв’язок у режимі роумінгу за встановленими тарифами. Але варто звернути увагу на послугу TrevelSim.

Пропозиція TravelSiM – це послуга передплаченого роумінгу, яка забезпечить Вас зв’язком майже у 200-х країнах Світу. Лише з TravelSiM ми гарантуємо, що майже в 140 країнах Світу (європейські країни, Туреччині, Росії, Єгипті та інших) для Вас вхідні дзвінки будуть безкоштовні.

ПеревагоюTravelSiM є цілодобові тарифи, які залишаться незмінними незважаючи на пору доби. Вартість на вихідні дзвінки починаються лише від 0,29 $ та у більшості країн не перевищуватимуть 1,00 $ за хвилину розмови. Вартість СМС повідомлення складатиме лише 0,15 $, а через відповідне TravelSiM-меню вартість повідомлення у будь-яку країну буде коштувати Вам всього 0,10 $. TravelSiM забезпечить Вас якісним мобільним інтернетом за технологіями GPRS, EDGE, 3G за вигідним тарифним планом.

Значною перевагою TravelSiM є відсутність абонентської плати з терміном дії послуги – 1 рік з моменту здійснення останнього дзвінка чи надісланого СМС – повідомлення. Свої кошти на балансі рахунку Ви зможете використати протягом року під час наступної подорожі у будь-яку країну.

Обов’язково ознайомтесь з іншими пропозиціями TravelSiM. Приємно, що можна замовити послугу «Збереження українського номеру», тобто всі Ваші вхідні дзвінки будуть переадресовані на Ваш транзитний номер під час Вашої поїздки чи мандрівки.

З пропозицією від TravelSiM Ви завжди будете забезпечені якісним та доступним зв’язком, зможете користуватись всіма перевагами та пропозиціями цього оператора.
TravelSiM Ви можете придбати у нас без переплати. Ви отримаєте консультацію по налаштуванню зв’язку, наявності активних пропозицій та поповнити рахунок.

Надішліть запит на підбір кращого туру!